Послуги

 • Аналітика
  Аналіз конкурентів і трендів, дослідження стилів. Складання брифу: збір детальної інформації про продукт, цільову аудиторію, постановка основних завдань майбутнього сайту.
 • Ідея
  Розробка UX стратегії і пошук креативних концепцій. Етап натхнення дріблшотиками :)
 • Прототип
  Опрацювання користувацьких сценаріїв і промальовування ескізу сайту. Ескіз - схематичне зображення блоків, візуальний сценарій. Банально малюється олівцем на папері.
 • Контент
  Пошук і акумулювання інформації. Перш ніж малювати сайт, потрібно подбати про контент, тому що без нього доведеться все переробляти. Потрібно зібрати всі можливі матеріали - це послужить відправною точкою.
 • Дизайн
  Опрацювання деталей, створення візуального образу. Спочатку розробляється концепція головної сторінки, яка затверджується з клієнтом. Далі - опрацювання деталей: малюються іконки, замовляється фото і відеозйомка, коригуються тексти згідно дизайну. Вже після цього розробляються інші сторінки і мобільна версія. Завдання - зробити цілісний продукт.
 • Фініш
  Погодження макету веб-сайту із Замовником. Передача проекту у розробку.
Figma
Figma
Adobe XD
Adobe XD
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Illustrator
AdobeAfter Effects
AdobeAfter Effects

Зв'яжіться з нами

Розпочніть свій проект з Cedrus

Послуги

Потрібна презентація?

Потрібна презентація?

Якщо ви досі вагаєтесь на рахунок співпраці та хочете дізнатись про нас більше, завантажуйте презентацію компанії. Там багато цікавого!